Formuła działania

Nie ma sprzedaży bez marketingu. Nie ma skutecznego marketingu bez dobrego produktu.

W B&S wiemy, jak z nieruchomości zrobić pożądany produkt, skutecznie go wypromować, a następnie
korzystnie sprzedać.

Formuła Brand&Sell

Formuła Brand&Sell to połączenie odpowiedniego przygotowania produktu, znajomości marketingu, analizy i współpracy z rynkiem oraz umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych. Prosty przepis, aby skutecznie sprzedawać nieruchomości.

Produkt

Odpowiednie przygotowanie znacząco skraca czas poszukiwań klienta, pozwala także uzyskać korzystniejszą cenę. Nieruchomości naszych klientów, zanim trafią na rynek, zawsze najpierw stają się produktem.

Myślimy marketingowo i wiemy, co stanowi największą wartość w oczach kupującego i jak dotrzeć do niego zarówno poprzez obraz, jak i interesującą treść.

skuteczna sprzedaż

Marketing

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stosujemy takie same narzędzia marketingowe, jak w przypadku kampanii dla firm i marek, a nasze działania nie koncentrują się jedynie na portalach ogłoszeniowych.

W zależności od potrzeb realizujemy niestandardowe kampanie w mediach tradycyjnych i elektronicznych, korzystamy z social media, organizujemy domy otwarte, tworzymy materiały graficzne i dedykowane strony www. Jednym słowem robimy wszystko, co niezbędne, aby szybko sprzedać Twoją nieruchomość.

współpraca

Dzięki zasadzie wyłączności możemy w sposób otwarty komunikować się z rynkiem i współpracować.

Naszymi partnerami są nie tylko agenci nieruchomości, ale wszyscy, którzy mogą przyczynić się do finalizacji transakcji. Do klienta docieramy więc nie tylko poprzez przemyślane działania marketingowe, ale również dzięki naszym relacjom bezpośrednim oraz agentom nieruchomości.

sprzedaż

Sprzedaż jest sztuką, a w przypadku tak emocjonującego zakupu, jakim jest zakup nieruchomości często decydują niuanse. Odpowiednia prezentacja, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne pozwalają szybko doprowadzić do korzystnej transakcji, jednym słowem – uzyskać najlepszą cenę.

11
14
20

Nasze zasady

NA PIERWSZYM
MIEJSCU STAWIAMY
INTERES KLIENTA

Naszym celem nie jest podpisanie umowy, aby zwiększyć agencyjne statystki. Nie jest nim także “wrzucenie” setki ofert na portale i czekanie na uśmiech losu. Naszym celem jest po prostu szybka i jak najbardziej zyskowna sprzedaż nieruchomości. Dlatego to, jak działamy nie jest dziełem przypadku, lecz przemyślaną strategią. Jeśli Twoim celem jest sprzedaż lub szybki wynajem trafiłeś we właściwe miejsce.

PRACUJEMY TYLKO NA WYŁĄCZNOŚĆ

Nasza współpraca z klientem opiera się zawsze na wyłącznej reprezentacji. Dlaczego tak twardo stawiamy sprawę? To proste – tylko dzięki takiej formie możemy realizować naszą zasadę nr.1, czyli dbać o interes klienta. Nasze wynagrodzenie obejmuje konkretne świadczenia wymagające nakładów finansowych, zaangażowania oraz wiedzy. Nie może być więc uzależnione od przypadku.

 

Dzięki wyłączności możemy otwarcie komunikować się z rynkiem oraz korzystać z pełnego wachlarza możliwości marketingowych. Co więcej agenci z biur nieruchomości to nasi partnerzy, a nie konkurenci, dzięki czemu docieramy do szerszego grona potencjalnych klientów.

 

Chcesz wiedzieć więcej o wyłączności przeczytaj artykuł na naszym blogu.

 

foto małe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Przepisz znaki z obrazka

wynagrodzenie od jednej strony

Brand&Sell nie jest agencją pośrednictwa, a więc reprezentujemy jedną stronę transakcji. Oznacza to, że nie pobieramy wynagrodzenia od strony na rzecz której nie świadczymy usługi.

Dzięki temu nie tworzymy barier mogących utrudniać transakcję. Budujemy sprzyjającą sprzedaży atmosferę opartą na współpracy i zaufaniu. Co więcej, negocjując dla jednej ze stron możemy w rzetelny sposób dbać o interes naszego klienta.

Dla kogo pracujemy

Klientemi Brand&Sell są prywatni właściciele domów, mieszkań oraz działek, firmy oferujące nieruchomości komercyjne oraz deweloperzy.
Niezależnie od rodzaju nieruchomości, wielkości inwestycji prowadzimy obsługę według formuły Brand&Sell, czyli Produkt, Marketing, Współpraca = Skuteczna Sprzedaż.

Szybka i zyskowna sprzedaż.

Loading...