Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 1 450 000 PLN CENA M2: 9 355 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK! 

Przedstawiamy dom położony w wyjątkowo urokliwym miejscu. Bezpośrednia bliskość terenów zielonych takich jak Rudawa, Las Wolski, czy Błonia, sprawiają, że dom, który znajduje się na ponad 7-arowej działce, staje się ciekawą propozycją dla ceniących nie tylko wygodę dostępu do terenów spacerowych Krakowa, ale także szybki dojazd do centrum miasta. Z ulicy Zarudawie w kilka minut można dostać się do Alei Trzech Wieszczów lub do ulicy Armii Krajowej.

Powierzchnia domu to 155 m2. Na poziomie parteru znajduje się przytulnie urządzony salon, który został podzielony na część wypoczynkową  połączoną z tarasem oraz część, w której urządono kącik telewizyjny. Z salonu można się dostać bezpośrednio do ogrodu, skąd po paru krokach dotrzemy nad Rudawę. Na parterze znajduje się również komfortowo wyposażona kuchnia z jadalnią, pokój gościnny, który może służyć za sypialnię lub gabinet oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze znajduje się sypialnia główna z garderobą, pokój dziecka oraz pokój kąpielowy z wanną, prysznicem i kolejną garderobą.

W piwnicach domu znajduje się pralnia oraz kotłownia. Do domu przeynależy garaż oraz zadaszone miejsce postojowe na działce.

Zapraszamy na wirtualny spacer oraz prezentację na żywo.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Kamila Kosowska
+48 795 325 783
Kamila.kosowska@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

Loading...