Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 1 350 000 PLN CENA M2: 10 852 PLN

 

Lokalizacja al. Zygmunta Krasińskiego
Metraż 124,4 m2
Liczba pokoi 5

Mamy przyjemność zaprezentować zespół czterech apartamentów o łącznej powierzchni 124,4 m2, wykończonych w najwyższym standardzie, zlokalizowanych przy al. Krasińskiego – 10 minut piechotą od Wawelu i Plant.
Zespół składa się z trzech apartamentów typu studio oraz jednego apartamentu z oddzielną sypialnią. W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny, łazienka oraz klimatyzacja. W części wspólnej znajduje się pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowa toaleta. Apartamenty zlokalizowane są na pierwszym piętrze kamienicy. Kamienica przeszła remont klatki schodowej.
Mieszkania zostały wykończone według oryginalnej koncepcji architektonicznej z wykorzystaniem mebli od polskich projektantów oraz mebli vintage.
Od 2016 roku apartamenty wynajmowane są w trybie najmu krótkoterminowego. Na podstawie ponad 500 opinii posiadają obecnie ocenę 9,2 – Znakomity. Istnieje możliwość kontynuacji umowy zarządzania najmem.
Czynsz administracyjny zawiera zaliczki na ciepłą i zimną wodę oraz centralne ogrzewanie i wynosi 1200 zł. Ogrzewanie miejskie.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Katarzyna Pióro
500 205 764
katarzyna.pioro@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT