22-05-2019

Brand&Sell najlepszym biurem nieruchomości w województwie małopolskim.

nagroda_05_male

 
Branża nieruchomości coraz bardziej się profesjonalizuje, a wyrazem tego jest konkurs przeprowadzony na zlecenie portalu OTODOM. Zwycięzcy zostali wybrani w wieloetapowym, obiektywnym badaniu eksperckim, przeprowadzonym przez niezależną agencję badawczą IQS na zlecenie portalu. Tytułem najlepszego biura nieruchomości w województwie małopolskim nagrodzono    Brand&Sell – młodą agencję z Krakowa.

W badaniu mierzono m.in. skuteczność agencji pośrednictwa – tzn. stosunek przyjętych ofert w stosunku do zrealizowanych transakcji, a także oceniano jakość ofert. Jeden z etapów koncentrował się na sprawdzeniu jakości obsługi klientów i wykorzystywał tzw. tajemniczego klienta. Jak zapewnia agencja badawcza wskaźniki wykorzystane w badaniu były mierzalne, wiarygodne oraz obiektywne, czyli niewynikające z indywidualnych opinii.

Dlaczego zwyciężyła niewielka, butikowa agencja, a nie duże, osadzone mocno w rynku biuro nieruchomości?

Naszym zdaniem to wynik świeżego podejścia do branży, nastawienia na skuteczny marketing i przede wszystkim najwyższy poziom relacji z klientem – troska na każdym etapie tak ważnego momentu, jakim jest sprzedaż czy zakup mieszkania. Wynik nie był uzależniony od wielkości biura, czy liczby pracowników, ale badał to, co liczy się najbardziej, czyli skuteczność, która wynosi w przypadku Brand&Sell ok. 80%. – mówi Katarzyna Pióro, współwłaściciel Brand&Sell.

W konkursie przyznano tytuły dla najlepszych biur w poszczególnych województwach, tytuł pośrednika roku oraz najlepszego biura działającego na terenie całej Polski. W pierwszej edycji konkursu wzięło udział ponad 400 biur z całej Polski. 

Więcej informacji o konkursie Lider Nieruchomości OTODOM: https://lidernieruchomosci.otodom.pl/

 

Szybka i zyskowna sprzedaż.

yu tube linkedin facebook KONTAKT