Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 769 000 PLN CENA M2: 11 831 PLN

Przestrzeń

Tutaj każdy metr kwadratowy został dokładnie przemyślany, tak aby wykorzystanie przestrzeni było jak najbardziej optymalne. Nie płacisz więc za zbędne metry, przeznaczone np. na komunikację. Na 64 metrach kwadratowych znajduje się salon z kuchnią, dwie łazienki oraz trzy pokoje. Każdy z nich zaprojektowany tak, aby spełnić swoją funkcję – pokoju dziecięcego, gabinetu, czy sypialni. Duży balkon od strony południowo-wschodniej znajduje się na całej długości mieszkania i posiada wejścia z salonu oraz dwóch sypialni. Dodatkowym atutem jest dedykowany dla mieszkania taras na dachu budynku. Mieszkanie jest nowe, nie było dotychczas zamieszkałe. 

Wykończenie

Wstawiasz meble i mieszkasz – nie martwisz się o ekipy budowlane, czy koszty materiałów. Mieszkanie zostało wykończone zgodnie z filozofią Miastologii – ważna jest jakość, funkcjonalność i estetyka. W salonie przewidziano dowolność aranżacji części wypoczynkowej i jadalnianej, kuchnia została w pełni wyposażona w niezbędny sprzęt AGD, na podłogach znajdują się deski dębowe w naturalnym kolorze, a łazienki utrzymano w minimalistycznej stylistyce. 

Budynek

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została zakończona w sierpniu 2017 roku, a prezentowane mieszkanie jest jednym z najlepszych w tej inwestycji. Świetna architektura i dbałość o detale sprawia, że zarówno to, jak prezentuje się budynek z zewnątrz, jego części wspólne, czy przestrzeń wokół spełnią wymagania osób wysoko ceniących sobie estetykę. Do mieszkania przynależą cztery miejsca do przechowywania o wymiarach 60x80x200 zlokalizowane w garażu podziemnym. W budynku jest również rowerownia z dwoma miejscami dedykowanymi do mieszkania oraz wydzielone miejsca na wózki. Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego o powiększonych wymiarach w cenie 64 000 tys.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ul. Dąbrowskiego w jednej z najbardziej pożądanych obecnie dzielnic – Starym Podgórzu. To świetne miejsce dla osób aktywnych (bliskość Bulwarów Wiślanych), które cenią sobie również szybki dojazd w różne części miasta. Z Dąbrowskiego w 10 minut dostaniemy się piechotą na Kazimierz, a w kilka minut na popularne Zabłocie, gdzie znajdziemy liczne punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, czy winiarnię.

Tramwaje: 6,11,13,23,3,19,24,69
Autobus: 669

Zapraszam na prezentację „na żywo”.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości i chcesz pokazać nieruchomość swoim klientom zadzwoń, a umówimy się na spotkanie.

Paweł Mrówka
504 254 821

Zobacz galerię zdjęć

Loading...