Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 5 600 000 PLN CENA M2: 31 111 PLN

Wybierz się na wirtualny spacer. KLIK!

Mamy przyjemność, zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu, położonego w wyjątkowym miejscu na mapie Krakowa – przy Plac na Groblach.

Apartament mieści się na czwartym piętrze nowoczesnej kamienicy, wybudowanej przez renomowanego dewelopera. Mieszkanie posiada 180m2 powierzchni z wyodrębnioną strefą dzienną oraz strefą odpoczynku i relaksu. Strefa dzienna to duży, przestronny, połączony z otwartą kuchnią i jadalnią, salon z balkonem oraz łazienka.

Ze strefy dziennej apartamentu i balkonu rozpościera się piękny widok na Wawel i zakole Wisły. W dalszej części mieszkania znajduje się przestronna sypialnia z balkonem, garderoba połączona z dużą wygodną łazienką i dwiema saunami (suchą i mokrą) oraz siłownią. Obok znajduje się pokój z balkonem typu francuskiego.

Apartament urządzony został z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, z dużym poczuciem estetyki. Do wykończenia mieszkania użyto wysokiej klasy materiałów, m.in. sprowadzonych z Włoch, marmurów i trawertynu.

Meble w całym apartamencie wykonano na wymiar z naturalnego drewna orzechowego. Nagłośnienie i sprzęt RTV firmy Bose.

W cenę mieszkania wliczone są dwa miejsca w garażu podziemnym. Cała nieruchomość jest ogrodzona, dozorowana przez portiera w holu kamienicy, posiada także dodatkową wewnętrzną, instalacją alarmową.

Zapraszam do kontaktu.

Anna Grochal
504 294 491
anna.grochal@brandandsell.pl

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT