Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 689 000 PLN CENA M2: 7 920 PLN
Metraż 87
Liczba pokoi 4
Balkony 2
Powierzchnia dodatkowa komórka, strych
Miejsca garażowe 1

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru i filmu prezentującego apartament

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, otoczony zielenią apartament zlokalizowany we wschodniej części Libertowa, zaledwie 300 metrów od granic miasta.

Część dzienna apartamentu to ponad 45m2 powierzchni użytkowej podzielonej na strefę kuchni, jadalni oraz wypoczynkową. W apartamencie pozostawiono otwartą na ponad 5 metrów przestrzeń, czemu mieszkanie zyskało niepowtarzalny klimat i sprawia wrażenie jeszcze bardziej przestronnego. Atmosferę wnętrza buduje także kominek oraz żywa, zielona kuchnia, która koresponduje z przyrodą za oknem. Apartament prezentowany był w jednym z numerów popularnego magazynu wnętrzarskiego.

W części nocnej znajduje się sypiania połączona z garderobą, przeszkolona, niewielka pracowania oraz dwupoziomowy pokój dzieci. Część dzienną oraz pokój dzieci wyposażono w klimatyzację. W łazience znajduje się wanna oraz prysznic, a także bidet. Podłoga wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe. Łazienkę i sypialnię łączy wspólny system audio.

W mieszkaniu wykorzystano ciekawe rozwiązania architektoniczne, takie jak antresola w pokoju dzieci, funkcjonalne szafy i półki, a także meble. Większość z nich to produkty marki NAGI, której twórcą i projektantem jest właściciel mieszkania. W apartamencie wykorzystano materiały i produkty takich marek, jak Marazzi, Kaldevei, Grohe, Duravit, Na podłodze znajdują się dębowe deski.

Południowa ekspozycja części dziennej i duże 3-metrowe przeszklenia sprawiają, że mieszkanie jest bardzo jasne. Widok z tarasu na zagajnik, ogrody pobliskich rezydencji oraz las sprawia, że jest to doskonałe miejsce spędzania czasu. Powierzchnia tarasu to 25 metrów kwadratowych (mieszkanie posiada także balkon od strony sypialni). Taras wykonano z desek sprowadzanych ze Skandynawii, które nie wymagają malowania, ani dodatkowej pielęgnacji.

Apartament jest częścią kameralnego kompleksu Villa Liberta, który zamieszkuje 8 rodzin. W pobliżu znajdują się domy jednorodzinne oraz rezydencje.

Libertów to niewielka podkrakowska miejscowość, która dzięki niedalekiej odległości od centrum miasta, kilku drogom dojazdowym, dostępowi do komunikacji miejskiej jest komfortowym miejscem dla rodzin z dziećmi, czy osób dojeżdżających codziennie do pracy.

Apartament zlokalizowany jest zaledwie 8 km od Ronda Mateczny, do którego dojedziemy w 15 do 25 minut w zależności od pory dnia (dane Google Maps). W pobliżu znajdują się Lidl oraz Biedronka, a także KFC, mniejsze sklepy oraz punkty usługowe oraz prywatna przychodnia. W Libertowie znajdują się publiczne i prywatne przedszkola oraz szkoła podstawowa. W pobliskiej Lusinie ma swoją siedzibę słynąca z wysokiego poziomu nauczania, międzynarodowa szkoła oraz przedszkole International Cracow School.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz duża komórka lokatorska.

Zapraszamy na wirtualny spacer oraz prezentację „na żywo”.

Zapraszamy także do współpracy agentów nieruchomości. 

Katarzyna Pióro
katarzyna.pioro@brandandsell.pl
500 205 764

Zobacz galerię zdjęć

Loading...