Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 1 150 000 PLN CENA M2: 9 200 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować przyjemnie urządzony i funkcjonalny dom położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w podkrakowskich Bibicach. Powierzchnia domu wraz z garażem wynosi 125 m2 (użytkowa 99 m2), a powierzchnia działki 3,2 ara. Dom został wykończony w 2017 roku. 

Na parterze nieruchomości o powierzchni 68 m2 mieści się przedpokój, toaleta oraz salon połączony z kuchnią. W salonie znajduje się kominek, który posiada instalację rozprowadzenia ciepła do pokoi na piętrze, a więc dom w całości może być ogrzewany kominkiem. Salon posiada także system nagłośnienia. Kuchnię od części wypoczynkowej oddziela stół jadalniany. Z salonu wyjdziemy do niewielkiego, ale pięknie zagospodarowanego ogródka z brukowanym tarasem, pergolą oraz licznymi nasadzeniami. Ogródek położony jest od strony południowej. Garaż umiejscowiony w bryle budynku posiada bezpośrednie połączenie z domem.

Na piętro domu prowadzą drewniane schody z ciekawą stalową konstrukcją. Znajdują się tutaj trzy sypialnie, duża łazienka z wanną i prysznicem oraz garderoba. Dodatkową powierzchnię (40 m2) stanowi strych.

Dom wyposażony jest w wentylację mechaniczną z rekuperacją wraz z centralnym systemem oczyszczania powietrza. Ogrzewany jest indywidualnym piecem gazowym dwufunkcyjnym z możliwością zdalnego sterowania”Ogrzewanie podłogowe znajduje się na całej powierzchni parteru oraz w łazience. Dom posiada także instalację odkurzacza centralnego.

Nieruchomość jest energooszczędna, na co wpływają takie elementy jak: system rekuperacji, potrójne szyby, docieplenie styropianem lambda, czy docieplenie posadzki parteru.   

Dom położony jest niedaleko granicy z Krakowem z szybkim dostępem do al. 29 listopada oraz wygodnym dojazdem także od strony Węgrzc. Atutem tej lokalizacji jest powstająca pętla tramwajowa na Górce Narodowej z Park&Ride, której ukończenie planowane jest na sierpień br. Dojazd do pętli będzie możliwy także ścieżką rowerową. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkola (publiczne i prywatne Montessori) oraz plac zabaw. W najbliższej okolicy znajdą się także centrum handlowe ATUT (Rossman, Lewiatan, Pepco, ZIKO) oraz kwiaciarnia, czy fryzjer. W odlegości krótkiego spaceru znajduje się także Restauracja Massimo Garden. W Bibicach mieści się dom kultury z bogatą ofertą zajęć i warsztatów dla dzieci i dorosłych, takich jak: joga, zumba, czy taniec, a także park, rzeczka, szlaki rowerowe i turystyczne. 

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru oraz prezentacji „na żywo”. 

Jeśli jesteś agentem nieruchomości i szukasz mieszkania dla swojego klienta materiały możesz pobrać z systemu MLS lub skontaktować się z nami. 

Paweł Mrówka
504 254 821
paweł.mrowka@brandandsell.pl 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT