Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 2 390 000 PLN CENA M2: 15 933 PLN

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

Masz dużą rodzinę i potrzebujesz wygodnego mieszkania w miejscu z którego wszędzie jest blisko? A może poszukujesz nieruchomości w doskonale skomunikowanej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, która odpowie na potrzeby Twojej firmy?

Mamy przyjemność zaprezentować 150-metrowy apartament o dużych możliwościach aranżacyjnych zarówno pod kątem potrzeb rodziny, biura, czy najmu krótko i długoterminowego. Obecny układ nieruchomości to od strony ul. Chopina duży salon z balkonem oraz półotwartą kuchnią i spiżarnią oraz dwie sypialnie. Od strony północno-zachodniej znajduje się sypialnia z otwartą łazienką oraz pokój z balkonem. W apartamencie znajdują się ponadto: łazienka z wanną, garderoba, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Klimatu wnętrzu nadają drewniana podłoga, odsłonięta, betonowa konstrukcja stropu oraz oryginalne skrzynkowe okna z czerwonej sosny. Mieszkanie spełni oczekiwania 5-osobowej rodziny, a także firmy lub co-worku dla kilkunastu pracowników (propozycje układu dostępne u agenta).

Apartament położony jest na pierwszym piętrze dobrze zachowanej kamienicy z lat 30-tych XX wieku. Na dachu kamienicy znajduje się ogólnodostępny dla mieszkańców taras z pięknym widokiem na cały Kraków. Kamienica przeszła remont klatki schodowej w której zachowane zostały oryginalne elementy, m.in. posadzki i gięte balustrady. W kamienicy w ciągu ostatnich kilku lat przeprowadzono m.in. remont tarasu na dachu, remont klatki schodowej, windy oraz instalacji elektrycznej.

Ul. Chopina to jedna z ładniejszych ulic starej Krowodrzy – wychodzi na Park Krakowski, jest cicha i spokojna. Jednocześnie znajduje się w ścisłym centrum miasta, w pieszym zasięgu do Rynku. Miejsce to jest także doskonale skomunikowane (autobusy, tramwaje, ścieżki rowerowe) z innymi dzielnicami miasta. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje.

W mieszkaniu znajduje się klimatyzacja. Mieszkanie ogrzewane jest z sieci miejskiej. Nie ma podłączonego gazu. Czynsz przy 5-osobowej rodzinie wynosi ok. 1500 zł. Do lokalu przynależy duża komórka lokatorska o powierzchni ponad 20 m2.

Więcej zdjęć na stronie Brand&Sell.

Zapraszamy na prezentację. Jeśli jesteś agentem nieruchomości skontaktuj się z nami lub pobierz ofertę z systemu MLS. 
Katarzyna Pióro 500 205 764
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT