Mieszkanie / Warszawa

na sprzedaż
CENA: 4 990 000 PLN CENA M2: 36 791 PLN

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA

Mamy przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w eksluzywnej inwestycji – budynku Cosmopolitan przy ul. Twardej w Warszawie, jednym z najsłynniejszych wysokościowców stolicy. Apartament położony jest na 34 piętrze w najbardziej pożądanej części wieżowca o ekspozycji północno-zachodniej oraz wschodniej, a więc ze spektakularnym widokiem na panoramę miasta. 

 

Cześć dzienna apartamentu to imponujący salon połączony z kuchnią o powierzchni prawie 80 m2 z którego rozciąga się wspaniały widok na Warszawę – od Starego Miasta poprzez Stadion Narodowy, aż po Pałac Kultury i Nauki. To co wyróżnia apartamenty w budynku Cosmopolitan to przeszklenia od podłogi aż pod sam sufit, otwierane okna, a także wykusze wychodzące poza obręb budynku zapewniające dodatkowe wrażenia. Kuchnia apartamentu została w pełni wyposażona w sprzęt renomowanych firm, a funkcję stołu jadalnianego pełni duża wyspa wykonana z granitu. 

Oddzielona od salonu odrębnym wejściem część nocna to pokój dziecięcy, który może pełnić funkcję gabinetu, sypialnia z dużą szafą oraz dwie łazienki – master bathroom z prysznicem i wanną oraz druga łazienka z prysznicem. W części dziennej znajduje się dodatkowa toaleta. Duże szafy mieszczące się w hallu zapewniają sporo miejsca do przechowywania. 

Apartament wykończono w najwyższym standardzie z wykorzystaniem takich materiałów, jak naturalne drewno, czy też włoski marmur w łazienkach. System zarządzania mieszkaniem HMS steruje m.in. oświetleniem, roletami, czy klimatyzacją.

Całkowita powierzchnia apartamentu wynosi 135 m2. 

Cosmopolitan to jeden z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych w Warszawie. Został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Helmuta Jahna, autora m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli. Liczy 44 piętra i 160 metrów wysokości. W imponującym hallu mieszczącym recepcję można podziwiać m.in. dzieła Magdaleny Abakanowicz. Na dole budynku znajdują się lokale biurowe, sklepy, restauracje, a także parking mieszczący trzysta samochodów. Szybkie windy oddzielne dla apartamentów powyżej 31 piętra zapewniają komfort mieszkańcom budynku. Na poziomie czwartym mieszkańcy mogą korzystać z klubu fitness, sauny, czy jacuzzi. Znajduje się tu również pomieszczenie klubowe i zielony taras wychodzący na cztery strony świata. Do dyspozycji jest również całodobowa obsługa concierge.

Cosmopolitan położony jest w samym centrum Warszawy, u zbiegu ulicy Emilii Plater i Twardej  – tuż przy modnym Placu Grzybowskim, niedaleko pięknego Parku Saskiego. W pobliżu znajduje się Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Zachęta a także Teatr Wielki Opera Narodowa. Atutem jest również bliskość Dworca Centralnego, Złotych Tarasów oraz szybki dojazd do lotniska Chopina. 

Zapraszamy na wirtualny spacer oraz prezentację nieruchomości. 

Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 300 000 zł.

Kontakt: 
Katarzyna Pióro
500 205 764 
katarzyna.pioro@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT