Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 829 000 PLN CENA M2: 4 606 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny dom położony w spokojnym Libertowie, zaledwie kilkaset metrów od południowej granicy Krakowa. Dom położony jest na 9-arowej, zagospodarowanej działce tuż przy niewielkim lasku. 

Prezentowana nieruchomość to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie najwyższy standard, lubią nowoczesny design, a jednocześnie nie chcą angażować swojego czasu w budowę, czy remont. Na parterze nieruchomości znajduje się salon z kominkiem połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Duże przeszklenia zapewniają przestrzeń i piękny widok na ogród. Piętro domu to cztery samodzielne pokoje (trzy sypialnie oraz gabinet), łazienka oraz wygodna garderoba.

Dom został nowocześnie urządzony, a zastosowane we wnętrzach materiały są najwyższej jakości – drewniane podłogi, drewniana stolarka okienna, elegancka armatura, nowoczesny sprzęt AGD oraz designerskie meble. Nieruchomość jest również wyposażona w klimatyzację. Przynależy do niego jednostanowiskowy garaż. 

Prezentowany dom jest nowocześnie urządzony i wykończony z najwyższej jakości materiałów. Jest wyposażony w klimatyzację. Wokół domu znajduje się pięknie zagospodarowany ogród o pow. 900 m2. Dom jest w pełni monitorowany i posiada system alarmowy. Przynależy do niego garaż na 1 samochód. Dom jest w pełni umeblowany.

Dom jest zlokalizowany blisko prestiżowej, międzynarodowej szkoły International School of Kraków w Lusinie. Jednocześnie lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Krakowa oraz obwodnicy. To także świetne baza wypadowa w góry.

Zapraszamy na prezentację.

Katarzyna Pióro
Brand&Sell
manager marketingu i sprzedaży nieruchomości
500 205 764
katarzyna.pioro@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT