Inne: Inne / Kraków

na sprzedaż
CENA: 619 000 PLN CENA M2: 103 PLN

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w gminie Wieliczka, w miejscowości Strumiany.

Nieruchomość usytuowana jest przy granicy z miejscowościami Zabawa i Śledziejowice i składa się z 4 działek (3 działki gruntowe oraz udział w działce będącej wewnętrzną drogą dojazdową). Działki tworzą nieregularny kształt podobny do prostokąta, o łącznej powierzchni ok 60 arów (nieruchomość 5609m2, udział w drodze 374m2) i są sprzedawane w całości jako 1 nieruchomość.

Nieruchomość jest niezabudowana, porośnięta trawą. Zgodnie z MPZP Miasta i Gminy Wieliczka nieruchomość w większości (ok 41 arów) znajduje się na terenach zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Sieć uzbrojenia znajduje się w zasięgu. Sieć wodociągowa, kanalizacyjna oraz energetyczna w drodze.
Dojazd do nieruchomości możliwy jest z drogi gminnej oraz z drogi wewnętrznej będącej współwłasnością. Obie drogi są utwardzone. Nieruchomość sąsiaduje z domami jednorodzinnymi oraz terenami zielonymi (inne niezabudowane działki).

Wieś Strumiany położona jest w odległości ok. 3 km od centrum Wieliczki i ok. 5 km od granic Krakowa. W odległości ok 1 km zlokalizowana jest droga krajowa nr 94 Kraków – Tarnów. Miejscowość jest cicha i spokojna, dużo terenów zielonych, zabudowa głównie jednorodzinna. We wsi zlokalizowane są punkty handlowo – usługowe, kościół, przedszkola.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Patrycja Bembenek
tel. 694 247 896
patrycja.bembenek@brandandsell.pl

 

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT