Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 890 000 PLN CENA M2: 12 714 PLN
Powierzchnia 70m2
Liczba pokoi 3

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

REZERWACJA

Mamy przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, jaką jest ul. Emaus w Krakowie. Położone kilkaset metrów od Błoń i Bulwarów Wiślanych, kilka kroków od słynnego Wzgórza św. Bronisławy.

Na 70 metrach kwadratowych znajduje się połączony z kuchnią salon, sypialnia, pokój dziecięcy, duża łazienka z wanną i prysznicem oraz pomieszczenie gospodarcze. Układ funkcjonalny został zaprojektowany przez właścicieli – architektów w taki sposób, aby spełniał potrzeby nawet czteroosobowej rodziny. Klimatyzacja w salonie i kuchni, dużo miejsc do przechowywania, ciekawe rozwiązania aranżacyjne, a także dobór materiałów i mebli sprawia, że mieszkanie jest komfortowe i przyjemne. Ogromnym atutem mieszkania jest możliwość bezpośredniego wyjścia z salonu do wspólnego ogródka znajdującego się na tyłach budynku. Do ogródka wyjdziemy również z sypialni.

W salonie, przedpokoju oraz sypialniach na podłogach znajdują się deski dębowe, a w łazience płytki ceramiczne oraz wysokiej klasy armatura. W salonie znajduje się duży stół jadalniany, a w kuchni wszelkie niezbędne sprzęty. Klimatu wnętrzu dodaje ściana z betonu architektonicznego, a duży stół zapewnia miejsce nie tylko dla domowników. W sypialni znajdują się regały, które pomieszczą sporą bibliotekę, jest również komfortowe miejsce do pracy, a także rzutnik i ekran.

Opłaty administracyjne wraz z kosztami ogrzewania, ciepłej i zimnej wody, funduszem remontowym przy 4 osobowej rodzinie wynoszą łącznie około 800 PLN/m-c.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnej wózkowni i suszarni.

Zapraszamy na prezentację. Jeśli jesteś agentem nieruchomości skontaktuj się z nami lub pobierz ofertę z systemu MLS. 

Katarzyna Pióro
500 205 764

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT