Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 329 000 PLN CENA M2: 9 038 PLN
Metraż 36,4
Liczba pokoi 2
Piętro  1

Zobacz wirtualny spacer: KLIK

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gdańskiej. To świetna propozycja dla osób, które rozpoczynają studia lub pracę w Krakowie i poszukują niewielkiego mieszkania w dobrej lokalizacji. Ze względu na swoje parametry (lokalizacja, niskie koszty utrzymania, metraż i rozkład pokoi) mieszkanie to może być także z powodzeniem wynajmowane.

Na 36,4 m2 kwadratowych znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą oraz łazienka. Mieszkanie zostało nowocześnie urządzone, a klimatu wnętrzu nadają odkryte belki stropowe i duże okna.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku, który przeszedł trzy lat temu gruntowny remont. Do nieruchomości przynależy miejsce parkingowe na dziedzińcu budynku. Czynsz wynosi 282 zł i zawiera zaliczki na ogrzewanie oraz ciepłą i zimną wodę, wywód odpadów, bieżącą eksploatację oraz zaliczkę na fundusz remontowy.

Ul. Gdańska znajduje się w dzielnicy Olsza, z której bezproblemowo dojedziemy do najważniejszych punktów miasta (15 minut autobusem do dworca), czy uczelni (przykładowo Uniwersytet Ekonomiczny – 6 minut rowerem). 10 min piechotą do pętli tramwajowej przy Cmentarzu Rakowickim.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru i prezentacji „na żywo”.

Agentów nieruchomości zapraszamy do współpracy.

Katarzyna Pióro
Brand&Sell
500 205 764

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT