Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 1 150 000 PLN CENA M2: 5 450 PLN
Powierzchnia całkowita 211 m2
Powierzchnia użytkowa 169,5 m2
Powierzchnia działki 19 arów
Liczba sypialni 4+gabinet
Garaż dwustanowiskowy

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom położony tuż za południową granicą Krakowa – w malowniczej miejscowości Golkowice.

Nowoczesne rozwiązania architektoniczna połączone z dużą ilością zieleni i naturalnymi materiałami sprawiają, że dom ten jest niezwykle przytulnym i ciepłym miejscem. Duża, 19-arowa działka w całości otoczona zielenią zapewnia intymność i jest przyjemnym miejscem zabaw i spędzania wolnego czasu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dom jest energooszczędny, a jego lokalizacja zapewnia dobry dostęp do Krakowa i Wieliczki oraz obwodnicy.

Parter:

Duży salon połączony został z ogrodem zimowym, który dzięki drzwiom harmonijkowym można połączyć z przestrzenią salonu. W salonie znajduje się otwarta przestrzeń nad częścią wypoczynkową, co również nadaje wnętrzu klimatu. Kuchnia wyposażona została w nowoczesne sprzęty i funkcjonalnie zaarażowvana. Stół jadalniany pomieści kilkanaście osób, a duży, zadaszony taras jest doskonałym miejscem odpoczynku.

Na parterze mieści się również łazienka z prysznicem, pokój gościnny oraz przedpokój.

Piętro:

Na piętrze znajduje się duża sypialnia z garderobą z przeszkleniem nad ogrodem zimowym i widokiem na zieleń. W otwartej na salon części antresoli mieści się gabinet. W łazience znajduje się wanna i prysznic. Każdy z pokoi dziecięcych jest ustawny i znajdują się w nim szafy w zabudowie, pokoje są dodatkowo doświetlone poprzez świetliki. Dużym udogodnieniem jest pralnia z suszarnią.

Całkowita powierzchnia domu wraz z garażem wynosi 210 m2, a powierzchnia użytkowa 169,5.

W domu zastosowano nowoczesne rozwiązania – jest on tzw. „domem naturalnym”. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym (energia słoneczna, pompa ciepła) i architektonicznym (m.in. przestrzenie akumulujące ciepło) dom jest energooszczędny i zdrowy, a wszystkie zastosowane w nim materiały są naturalne. Szacunkowy koszt energii elektrycznej wydatkowanej na potrzeby ogrzewania to ok. 1200 zł rocznie.

Tak o jednym z domów naturalnych pisał w 2005 roku miesięcznik Murator:

„Dziś wśród domów pretendujących do miana energooszczędnych, pasywnych czy niskoenergetycznych można znaleźć i takie, które trudno zaklasyfikować, stosując powszechnie znane schematy. Prezentują one podejście twórcze – innowacyjne nie tylko w dziedzinie formaty architektonicznej,, czy techniki, ale także w sposobie pojmowania środowiska naturalnego i zdrowia człowieka”

Zastosowana technologia budowy jest technologią sprawdzoną i udoskonalaną już od kilkunastu lat. Więcej informacji w dostępnych u nas materiałach prasowych oraz projekcie architektonicznym.

Golkowice to malowniczo położona miejscowość, zaledwie kilkaset metrów od południowej granicy administracyjnej Krakowa z łatwym dostępem zarówno do Krakowa (dojazd do centrum i obwodnicy m.in. modernizowaną ulicą Myślenicką), jak i Wieliczki.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru i obejrzenia nieruchomości „na żywo”.

Współpracujemy z agentami nieruchomości. Jeśli jesteś agentem i wiesz, że to może być propozycja dla Twojego klienta daj nam znać.

Katarzyna Pióro
Brand&Sell
500 205 764
katarzyna.pioro@brandandsell.pl

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wirtualny spacer: https://k2wnetrza.pl/brandandsell/golkowice/

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT