Mieszkanie / Warszawa

na sprzedaż
CENA: 417 000 PLN CENA M2: 6 672 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Nowej Iwicznej pod Piasecznem przy ulicy Zimowej 27a mieszczące się na drugim, ostatnim piętrze budynku z 2000 roku. 

Na powierzchni 62,5 m2 znajduje się salon z otwarta kuchnią, sypialnia, gabinet (lub druga sypialnia), łazienka z wanną, garderoba oraz przedpokój. Z salonu jest wyjście na balkon o powierzchni 2,5 m2.

W pokojach i salonie znajduje się klepka dębowa. W małej łazience, kuchni i przedpokoju płytki ceramiczne.Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia.Ekspozycja na dwie strony świata: wschód i zachód. Mieszkanie posiada skosy, jego powierzchnia liczona po podłodze wynosi 71,6 m2. Wysokość mieszkania od 1,2 do 4 m.

Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking dla gości, a w bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola.

Osiedle znajduje się 17 km od centrum Warszawy i 2 km od Piaseczna.W odległości 900 m znajduje się stacja kolejowa PKP Nowa Iwiczna, z której podróż do PKP Warszawa Śródmieście trwa około 30 minut.. 

Do mieszkania przynależy piwnica 2,5 m2 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 20.000 zł. Zakup mieszkania jest możliwy tylko wraz z miejscem garażowym.

Całość wynagrodzenia Agencji pokrywa Sprzedający.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru i prezentacji na żywo.

Krzysztof Jaworski
601 253 797
Krzysztof.jaworski@brandandsell.pl

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT