Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 945 000 PLN CENA M2: 14 766 PLN

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w sercu Starego Podgórza, zaledwie kilka kroków od kładki Bernadtka. Idealna propozycja dla osób, które lubią być blisko miejskiego życia, a jednocześnie korzystać z uroków Bulwarów Wiślanych, czy Parku Bednarskiego. Mieszkanie stanowi także dobrą inwestycję i ze względu na popularność dzielnicy może być wynajmowane zarówno na długi, jak i krótki termin.

Trzypokojowy apartament o powierzchni 64 m2 znajduje się na trzecim piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Kalwaryjskiej. Na pierwszym poziomie znajduje się przedpokój, salon połączony z kuchnią, łazienka oraz gabinet. Na górze, na którą prowadzą drewniane podświetlane schody, znajduje się sypialnia, z której wyjdziemy na niewielki, niezwykle urokliwy balkon z widokiem na dachy podgórskich kamienic. Balkon i wszystkie okna skierowane są na cichą ulicę Warneńczyka.

Atutem mieszkania jest jego wykończenie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, z dbałością o detale, w spójnej i nowoczesnej, ale przytulnej stylistyce. Na ścianach w kolorze betonu umieszczono cegły, które korespondują z klimatem kamienicy. Na podłogach znajdują się wysokiej jakości panele, a w łazience płytki ceramiczne. W pełni wyposażoną kuchnię od salonu oddziela blat pełniący także funkcję stołu. Przestrzeń apartamentu z licznymi schowkami i praktycznymi rozwiązaniami została wykorzystana w maksymalny sposób, co sprawia, że mieszkanie jest funkcjonalne.

Czynsz wynosi 400 PLN i zawiera wszystkie opłaty bez kosztów prądu i gazu. Ogrzewanie gazowe. W apartamencie znajduje się klimatyzacja.

Stare Podgórze to jedna z piękniejszych dzielnic Krakowa, znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, a pobliski Park Bednarskiego stanowi świetne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Bliskość Kazimierza stanowi dodatkowy atut. Stare Podgórze jest także bardzo dobrze skomunikowane – dotrzemy stąd tramwajem niemal w każde miejsce Krakowa.

Zapraszamy na prezentacje.

Całość wynagrodzenia Agencji pokrywa Sprzedający.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości i szukasz mieszkania dla swojego klienta materiały możesz pobrać z systemu MLS lub skontaktować się z nami.

Paweł Mrówka
504 254 821

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT