Dom / Warszawa

na sprzedaż
CENA: 1 390 000 PLN CENA M2: 10 692 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Uwaga! Specjalna cena domu tylko w styczniu 2023!

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy i ekonomiczny dom z pięknym ogródkiem, idealny dla rodziny. Zaprojektowany z myślą o ludziach ceniących sobie spokój, zieleń oraz wysoki komfort codziennego życia i wypoczynku. Dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 130 m2 na działce 482 m2 zbudowany w 2017 r. położony jest pod Pruszkowem w miejscowości Kanie przy ul. Szkolnej 13. Położenie przy „ślepej ulicy” gwarantuje minimalny ruch samochodów.
Dom posiada dwa niezależne wejścia prowadzące do części mieszkalnej oraz do części, w której znajduje się pracownia malarska. Pracownię można zaaranżować jako gabinet, małe biuro lub dodatkową sypialnię.
W części mieszkalnej na parterze znajduje się część wypoczynkowa połączona z kuchnią oraz pralnia i toaleta.
Na piętro dostaniemy się pięknie wkomponowanymi, solidnymi, ażurowymi schodami. Górna kondygnacja to dwie sypialnie z łazienkami i toaletami oraz antresola, z której możemy podziwiać część wypoczynkową i kuchnię.
W ogrodzie znajduje się taras zatopiony w zieleni oraz komórka gospodarcza.
Na posesji znajdują się miejsca postojowe dla trzech samochodów.
Opłaty miesięczne: około 1100 zł.
Podatek gruntowy: 350 zł. rocznie.

Całość wynagrodzenia Agencji pokrywa Sprzedający.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru, filmu z drona i prezentacji na żywo. Zapraszam do współpracy agentów nieruchomości.

Krzysztof Jaworski

tel. 601 253 797

krzysztof.jaworski@brandandsell.pl

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT