Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 1 300 000 PLN CENA M2: 8 025 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Komuny Paryskiej (Kliny-Zacisze) na przyjemnym, wybudowanym w 2016 roku osiedlu. Powierzchnia całkowita domu wraz z użytkowym poddaszem wynosi 162,5, powierzchnia działki to 265 m2. Do nieruchomości przynależy garaż, miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.

Na parterze znajduje się przedpokój, salon połączony z kuchnią, łazienka oraz spiżarnia. Salon o powierzchni 28,5 m2 mieści strefę wypoczynku oraz duży stół jadalniany. Z salonu wyjdziemy do ogródka o powierzchni ok. 100 m2. Ogródek usytuowany jest od strony północno-wschodniej. Duże przeszklenia sprawiają, że salon jest bardzo jasny. Kuchnia z piekarnikiem i mikrofalówka w wysokiej zabudowie, dużą powierzchnią roboczą i sporą ilością szafek zapewnia komfort użytkowania.

Na poziomie pierwszego piętra znajdują się trzy sypialnie, odrębna garderoba oraz bardzo duża łazienka z dwiem umywalkami oraz wanną. Istnieje możliwość powrotu do pierwotnego układu piętra i wydzielanie z łazienki dodatkowej sypialni. Atutem domu jest duże (34m2) poddasze w którym można zaaranżować pracownię lub dodatkową sypialnię.

Dom urządzono w nowoczesnym, eleganckim stylu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Oryginalne elementy – takie, jak schody z dębowymi stopniami i ciętą laserowo, stalową balustradą, czy dekoracyjne grzejniki dodają wnętrzom charakteru.

Komórka lokatorska (2,8) dostępna jest z zewnątrz budynku, dodatkowo w ogródku znajduje się schowek o powierzchni ok. 6m2. Do nieruchomości przynależy także garaż oraz dedykowane miejsce postojowe.

Nieruchomość ogrzewana jest piecem gazowym dwufunkcyjnym. Średnie miesięczne koszty ogrzewania wynoszą ok. 400 zł. Koszty zarządu nieruchomością – 130 zł miesięcznie. Podatek od nieruchomości – 391 zł rocznie.

Kliny to prężnie rozwijająca się południowa dzielnica Krakowa oddalona o 7 km od ścisłego centrum Krakowa z szybkim wyjazdem na obwodnicę. W odległości 10 minut spacer znajduje się pętla autobusowa „Pod Fortem”. W kilka minut dojedziemy Lidla, piekarni, apteki oraz innych sklepów, czy punktów usługowych. W pobliżu znajdują się także przedszkola i żłobki oraz nowootwarta szkoła podstawowa, a na terenie osiedla plac zabaw. Dla osób aktywnie spędzających czas znajdują się tu także liczne ścieżki rowerowe, Park Maćka i Doroty (6 minut rowerem) oraz Las Borkowski.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru oraz prezentacji “na żywo”.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dostępna jest także w systemie MLS.

Paweł Mrówka
Brand&Sell
504 254 821

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT