Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 699 000 PLN CENA M2: 5 504 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do wprowadzenia się, wybudowany w 2010 roku, dom w Krakowie, przy ulicy Pod Gwiazdami 4a. Ten dom to propozycja dla tych, którzy pragną większej przestrzeni i zieleni w swoim otoczeniu, jednocześnie nie rezygnując z bliskości miasta.

Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, z wielkim, rozsuwanym oknem wychodzącym na ogród, otwarta kuchnia, łazienka z prysznicem oraz niewielki pokój. Z tego poziomu można przejść do garażu i kotłowni.

Pietro to aż trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą, oraz pokój kąpielowy z narożną wanną.

Wszystkie pomieszczenia zostały objęte ogrzewaniem podłogowym, a dodatkowe ciepło zapewnia kominek z wkładem akumulacyjnym. Dom został wyposażony w rekuperator –hypoalericzną, mechaniczną klimatyzację, pozwalającą filtrować i w naturalny sposób ogrzewać lub chłodzić powietrze, wpadające do środka. To rozwiązanie, w połączeniu z uzdatniaczem wody, sprawia, że dom idealnie nadaje się dla osób dbających o zdrowie. Dodatkowym udogodnieniem jest centralny odkurzacz. 

Dom znajduje się na 10-cio arowej działce, na której rosną drzewa i krzewy ozdobne, a za domem mieści się szopa na sprzęty ogrodnicze i drewno do kominka, z wydzielonym stanowiskiem na samochód. 

Dom położony jest w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, okolica obfituje w tereny zielone i rekreacyjne – wały Wiślane, stawy i łąki w pobliskich Brzegach, ale jednocześnie umożliwia szybki dojazd do centrum – do Starego Miasta oraz Kazimierza dojedziemy już w 25 minut, w 4 na Obwodnicę. W sąsiedztwie znajdziemy sklepy spożywcze, przystanek autobusowy, szkołę podstawową, punkty usługowe oraz kościół.

Zapraszamy na prezentację!

Kamila Kosowska
manager marketingu i sprzedaży nieruchomości
kamila.kosowska@brandandsell.pl
795 325 783

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT