Mieszkanie / Inne lokalizacje

na sprzedaż
CENA: 1 000 000 PLN CENA M2: 6 369 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie zlokalizowane na Rynku Głównym w Krośnie. Apartament położony jest na pierwszym piętrze zabytkowej Kamienicy Wójtowskiej pochodzącej z przełomu XV i XVI wieku. Jest to najstarsza mieszczańska kamienica nie tylko w Krośnie, ale na całym Podkarpaciu. 

Na powierzchni 157 m2 znajduje się salon podzielony na dwa odrębne pomieszczenia – jedno z nich połączone jest z kuchnią i pełni funkcję jadalnianą, druga część to komfortowa część wypoczynkowa z kominkiem otwarta na gabinet, łazienka oraz dwie sypialnie. Okna mieszkania oraz balkon wychodzą na płytę rynku. 

Kamienica oraz samo mieszkanie przeszły gruntowny remont – odnowiona została elewacja, klatka schodowa wraz z posadzką, wymieniono dach (obecnie jest to miedziany dach posiadający 300-letnią gwarancję) oraz instalacje. Remont przeszło także pomieszczenie położone na parterze stanowiące część wspólną dostępną dla mieszkańców. W kamienicy znajdują się dwa mieszkania, dwa lokale usługowe oraz restauracja. 

Wraz z zakupem mieszkania nabywany jest udział (14/64) w strychu o powierzchni 400 m2. Koszty eksploatacji mieszkania – gaz (piec dwufunkcyjny), woda, prąd, podatek wynoszą średniorocznie ok. 700 zł miesięcznie. 

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru oraz prezentacji „na żywo”. 

Jeśli jesteś agentem nieruchomości i szukasz mieszkania dla swojego klienta materiały możesz pobrać z systemu MLS lub skontaktować się z nami. 

Katarzyna Pióro

Brand&Sell

500 205 764

katarzyna.pioro@brandandsell.pl

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT