Dom / Warszawa

na sprzedaż
CENA: 790 000 PLN CENA M2: 6 031 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Z przyjemnością prezentujemy dom z przepięknym ogrodem, idealny dla rodziny z dwojgiem dzieci. Parterowy budynek o powierzchni 131,5 m2 w kształcie litery “L” zbudowany w 2008 roku z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń – wydzieloną częścią prywatną na trzy sypialnie, dużą łazienkę i garderobę oraz z częścią dzienną, w której znajduje się kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem, spiżarnia i łazienka z toaletą.

Podłogi w sypialniach są zrobione z paneli drewnianych. W kuchni, łazienkach, toaletach i pomieszczeniach gospodarczych ułożona jest terakota. W okresie wiosennym, letnim można spędzić czas na tarasie 40 m2 z widokiem na piękny, zagospodarowany ogród z warzywniakiem, maliniakiem i licznymi drzewami owocowymi (jabłonie, wiśnie), które okala żywopłot z tui i grabów.

Na zadbanej, intymnej działce o powierzchni 1792 m2 znajduje się również osobny, przestronny garaż wraz z poddaszem o powierzchni 33 m2 przeznaczony dla dwóch samochodów.
W bliskiej odległości od domu znajdują się dwie szkoły podstawowe, dwa przedszkola (w tym Montessori), świetlice dla dzieci, punkty usługowe – fryzjer, kosmetyczka, Biedronka, centrum sportowe Strefa Ruchu (squash, fitness, siłownia). W odległości 3 kilometrów od posiadłości powstaje Legia Training Center, którego otwarcie zaplanowane jest na lipiec 2020 r.
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą. 30 kilometrów do centrum miasta pokonuje się samochodem w czasie około pół godziny mając dwie opcje dojazdu trasą S8 “Katowicką” lub autostradą A2.

Przystanki komunikacji miejskiej (autobusy do Grodziska Mazowieckiego, skąd można dojechać Kolejami Mazowieckimi do Warszawy) znajdują się 500m i 800m od domu. Najbliższy przystanek WKD w Podkowie Leśnej znajduje się w odległości kilku minut jazdy samochodem.
Bezpieczeństwo: Dom jest objęty monitoringiem firmy Solid, wyposażony w czujniki zewnętrzne, kontraktrony drzwi, okien i czujniki zewnętrzne.

Dane techniczne domu:

Dom parterowy, z nieużytkowym poddaszem, niepodpiwniczony.
Powierzchnia użytkowa: 116,7 m2
Powierzchnia netto: 131,5 m2
Powierzchnia całkowita: 161,5 m2
Powierzchnia zabudowy: 201,5 m2
Kubatura: 584 m3
Technologia i konstrukcja: tradycyjna murowana
Ściany zewnętrzne: beton komórkowy + styropian<
Ściany wewnętrzne: beton komórkowy
Strop: drewniany, belkowy
Konstrukcja dachu: drewniana jętkowa
Pokrycie dachu: blacha dachówkowa
Elewacje: tynk

Cechy charakterystyczne: Bryłę budynku tworzy prostopadłościan zbudowany na literze “L” przykryty dachem czterospadowym o kącie nachylenia 30 stopni.

Zapraszam do współpracy agentów nieruchomości.
Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru i prezentacji na żywo.

Krzysztof Jaworski

 tel. 601 253 797 krzysztof.jaworski@brandandsell.pl

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT