Dom / Inne lokalizacje

na sprzedaż
CENA: 1 900 000 PLN CENA M2: 5 135 PLN

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom zbudowany z pełnego bala modrzewiowego położony w miejscowości Marcówka w odległości kilku kilometrów od Jeziora Mucharskiego. Dom położony jest na szczycie wzgórza na zagospodarowanej 52-arowej działce. 

Na parterze znajduje się przestronny salon z częścią wypoczynkową z kominkiem i częścią jadalnianą, półotwarta na salon kuchnia z osobnym wyjściem na taras, gabinet, garderoba oraz łazienka z prysznicem oraz oddzielna toaleta. Salon ma ekspozycję południową. Na piętrze znajdują się trzy bardzo duże sypialnie (dwie z nich z balkonem), garderoba oraz łazienka z wanną. Powierzchnia każdej z kondygnacji wynosi ok. 100 m2. W piwnicach (powierzchnia użytkowa 148 m2) znajdują się pomieszczenia gospodarcze i techniczne oraz garaż na trzy samochody. 

Powierzchnia użytkowa domu (piwnice, parter, poddasze) wynosi w sumie 330 m2. Dom jest osadzony na betonowych fundamentach. Posiada instalację pod system inteligentnego domu oraz system alarmowy i system monitoringu. Dom ogrzewany jest w pełni zautomatyzowanym, sterowanym zdalnie piecem na pelet, dodatkowo dom wyposażony jest w pompę ciepła. W łazienkach i kuchni dom posiada ogrzewanie podłogowe. Nieruchomość posiada własną studnię głębinową oraz agregat prądotwórczy. 

Teren posiadłości to pięknie zagospodarowana, duża działka otoczona licznymi drzewami, z wyjściem do położonego obok lasu. Na działce znajduje się także budynek gospodarczy z miejscem do biwakowania, miejsce na ognisko, a także studnia. Z działki roztacza się piękny widok na Beskid oraz Tatry Słowackie. Niedaleko nieruchomości znajduje się punkt widokowy, a do Jeziora Mucharskiego dojedziemy w ok. 10 minut. Do jeziora można także dotrzeć rowerem po dość stromym zboczu lub pieszo. Do nieruchomości prowadzi utwardzona droga gminna. 

Miejscowość Marcówka położona jest w powiecie suskim w gminie Zembrzyce. Dojazd do Krakowa zajmuje ok. godziny. 

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru oraz prezentacji “na żywo”. 

Jeśli jesteś agentem nieruchomości zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dostępna jest także w systemie MLS. 

Katarzyna Pióro 

Brand&Sell

500 205 764

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT