Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 659 000 PLN CENA M2: 6 525 PLN
Powierzchnia 101m2
Działka 4 ary

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, położoną w Mogilanach, przy ul. Dębowej, oddaloną 3 minuty drogi od Krakowa, na atrakcyjnym kameralnym osiedlu 2 takich samych domów.

Nieruchomość ta to dom bliźniak o powierzchni użytkowej 101m2 z widokowym 4-arowym ogrodem o nowoczesnej architekturze z zastosowaniem modnego elementu stalowego wykończenia dachu i litego drewna na elewacji.

Dom ten spełni oczekiwania osób szukających prywatności i spokoju, a jednocześnie z dobrym dostępem do centrum miasta. Położony w sąsiedztwie lasu, który jest widoczny zarówno z ogrodu, jak i z głównej sypialni domu, tworząc intymny klimat tej nieruchomości.

Na parterze domu znajdują się: wejście z wydzieloną osobną funkcjonalną garderobą, obszerny przeszklony jasny salon z dwoma wyjściami do ogrodu, oddzielna urokliwa kuchnia oraz toaleta. Na górze znajdują się trzy niezależne sypialnie: jedna duża sypialnia z szafą garderobianą, dwa mniejsze pokoje dla dzieci oraz duża łazienka z oknem z wanną i prysznicem. Dom został wykończony zaledwie dwa lata temu w modnym stylu łączącym proste nowoczesne rozwiązania z ciepłem klasycznej aranżacji wnętrz.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego uroczego domu na żywo.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI

Agnieszka Kotynia-Jakóbczyk
502 662 924
agnieszka.kotynia@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT