Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 1 600 000 PLN CENA M2: 4 706 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, położoną w Krakowie, po południowej jego stronie, na atrakcyjnym osiedlu 12 takich samych domów, przy ulicy Petrażyckiego 53.

Nieruchomość ta to dwu-rodzinny dom, jedna jego część o powierzchni 120 m2 oraz druga większa część o pow. 220 m2, z dwoma niezależ nymi wejściami, osobnymi garażami, z możliwością osobnych wjazdów i podziału ogrodu.

Dodatkowo piękna, widokowa 15-arowa działka, wewnątrz osiedla, która spełni oczekiwania osób szukających prywatności i spokoju, a jednocześnie chcą mieszkać w granicach administracyjnych Krakowa. Dom położony jest dookoła zadbanych domów o podobnej architekturze, w sąsiedztwie terenów zielonych, które są widoczne zarówno z ogrodu, jak i z głównych sypialni domu, tworząc intymny klimat tej nieruchomości.

W części domu o pow. 220 m2 znajdują się: na parterze obszerny jasny salon z wyjściem na taras, oddzielna jasna kuchnia i łazienka oraz przestrony hol z przejściem do garażu jednostanowiskowego i pomieszczenia gospodarczego i oraz pralni. Na górze znajdują się trzy niezależne sypialnie, jedna z nich połączona z garderobą, przedpokój pełniący także funkcję przestronnego gabinetu oraz duża łazienka z oknem z wanną i prysznicem.

W części domu o pow. 120 m2 znajdują się: na parterze duży hol, salon z oddzielną kuchnią oraz łazienka, a na górze dwie sypialnie i duża łazienka z możliwością montażu wanny oraz prysznica.

Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim, z rozprowadzonymi instalacjami i systemem alarmowym. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętym osiedla, wjazd na posesję przez sterowaną pilotem bramą.

Ten adres to kameralna część Krakowa, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, która ze względu na swoje położenie i łatwy dostęp do obwodnicy miasta oraz autostrady jest pożądaną lokalizacją.

Zapraszamy na prezentację na żywo.

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT