Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 549 000 PLN CENA M2: 6 778 PLN

 

Zobacz wirtualny spacer: KLIK

Mamy przyjemność zaprezentować pięknie urządzone mieszkanie położone przy ul. Szuwarowej (Ruczaj). Mieszkanie znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze budynku, a jego niewątpliwym atutem jest duży, 20-metrowy taras wychodzący na tereny zielone. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu oraz kuchni z jadalnią. Posiada także dodatkową przestrzeń na poddaszu o powierzchni 41 m2. Powierzchnia całkowita mieszkania to 91 metrów (81 metrów powierzchni użytkowej). Mieszkanie jest bardzo jasne, a jego okna wychodzą na trzy strony świata.

Przy budynku znajduje się zamknięty, otoczony zielenią plac zabaw. Tuż obok znajdują się delikatesy oraz piekarnia, a w niedalekiej odległości także większe sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa. Budynek sąsiaduje także z Centrum Sportowym Cascada oraz Krakowskim Klubem Jazdy Konnej.

Mieszkanie przy Szuwarowej to mieszkanie dla osób ceniących sobie komfort i estetykę, które pragną zamieszkać bez konieczności przeprowadzania remontów, czy adaptacji. Z uwagi na położenie na czwartym piętrze raczej nie jest to nieruchomość dla osób z małymi dziećmi (w budynku znajduje się wózkownia) oraz osób starszych.

Istnieje możliwość zakupu zamykanego garażu znajdującego się w budynku sąsiednim. Cena garażu: 38 000 zł.

Katarzyna Pióro
tel. 500 205 764
katarzyna.pioro@brandandsell.pl 

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT