Mieszkanie / Warszawa

na sprzedaż
CENA: 405 000 PLN CENA M2: 9 736 PLN
Metraż 41,6
Liczba pokoi 2
Piętro pierwsze

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Płockiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 1952 roku. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że w ciągu 15 minut dojedziemy do centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W odległości 400 metrów powstaje stacja Metra Młynów, której otwarcie zaplanowane jest jeszcze w tym roku.

Na powierzchni 41,6 m2 znajdują się dwa oddzielne pokoje, łazienka z toaletą oraz osobna kuchnia. W większym pokoju, który może pełnić funkcję salonu, znajduje się obszerna szafa z lustrzanymi przesuwnymi drzwiami, która oprócz swojej funkcjonalności powiększa optycznie przestrzeń. 
W mieszkaniu jest ogrzewanie miejskie i instalacja gazowa. W pokojach na podłodze znajduje się klepka drewniana, w kuchni, przedpokoju i łazience, płytki ceramiczne. 
Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Młynów, 4 km od ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, szkoły i przedszkola, punkty usługowe, restauracje, stacja benzynowa oraz Park Moczydło. 

Mieszkanie posiada balkon 2,5m2 wychodzący na ul. Płocką oraz piwnicę 3m2.
Budynek jest po remoncie elewacji oraz instalacji gazowej i elektrycznej w 2016 r.
Klatkę schodową z monitoringiem wyremontowano w 2018 r.

Zapraszamy do współpracy agentów nieruchomości.
Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru i prezentacji na żywo.

Krzysztof Jaworski
krzysztof.jaworski@brandandsell.pl
601 253 797

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT