Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 990 000 PLN CENA M2: 15 469 PLN

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny trzypokojowy apartament przy kameralnej i cichej ul. Prochowej w pięknej inwestycji Kamienica Nova.

Kamienica ta to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji na granicy Kazimierza i Grzegórzek. Ta inwestycja to połączenie stylu i funkcjonalności zrealizowanej na podstawie projektów uznanych architektów z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów (marmuru, granitu, drewna i stali). O ponadprzeciętnym charakterze budynku świadczy reprezentacyjny pasaż wejściowy, nawiązujący do wnętrz kamienic międzywojennych, urządzony z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. W kameralnym, czteropiętrowym budynku znajduje się tylko 31 apartamentów.

Adres ten ta to ciekawe miejsce na mapie Krakowa, łączące bliski dostęp do centrum miasta oraz spokój kameralnej lokalizacji. Nieopodal Galeria Kazimierz, Bulwary Wiślane, Kazimierz i Stare Miasto i z nimi związane atrakcje, wygodny dostęp do komunikacji miejskiej (liczne linie autobusowe i tramwajowe), a jednocześnie sprawny dojazd samochodem.

Na powierzchni prawie 65 m2 apartamentu znajdują się: kuchnia, otwarta na jasny i przeszklony salon, dwie niezależne sypialnie, jedna z szafą garderobianą, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z dużą zabudową garderobiano-gospodarczą. Niezaprzeczalnym atutem apartamentu jest również widokowy taras. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Jest to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie jasne i funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie. Apartament ten znajduje się na trzecim piętrze budynku z pięknym widokiem na sąsiedztwo kamienic  i wieloletnich kasztanów.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 000 zł.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI

Agnieszka Kotynia-Jakóbczyk
502 662 924
agnieszka.kotynia@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT