Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 750 000 PLN CENA M2: 15 306 PLN

Mamy przyjemność zaprezentować przyjemne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Chopina w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza – od lat jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Krakowie. Apartament położony jest na drugim piętrze.

Zaprojektowane i wykończone dla siebie przez architekta mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z salonu, oddzielnej kuchni, sypialni oraz łazienki. Od strony ulicy Chopina znajduje się niewielki balkon. Mieszkanie przeszło kilka lat temu gruntowny remont podczas którego zaprojektowano jego nowy układ i wykończono w minimalistycznym stylu z wykorzystaniem naturalnych, wysokiej jakości materiałów. Na podłogach znajdują się drewniane deski, w łazience mozaika ceramiczna. Kuchnia jest w pełni wyposażona.

Zadbano tu także o odpowiednią ilość miejsca do przechowywania – w przedpokoju, sypialni oraz w salonie znajdują się przestronne szafy. Jedna z nich pełni funkcję gospodarczą mieszcząc piec oraz pralkę. Apartament sprzedawany jest wraz z wyposażeniem. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Czynsz wynosi 350 zł i zawiera zaliczki na wodę, wywóz śmieci oraz fundusz remontowy. Ogrzewanie – indywidualny piec gazowy.

Stara Krowodrza to jedna ze starszych i bardziej prestiżowych lokalizacji w Krakowie cenionych m.in. za piękną architekturę i swoje położenie. Do Parku Krakowskiego znajdującego się u wylotu ulicy Chopina dojdziemy w kilka minut, a od Rynku Głównego dzieli nas dystans 1,5 km. W zasięgu spaceru znajduje się także Park im. Henryka Jordana oraz Błonia. Mieszkanie znajduje się w pobliżu kompleksu Akademii Górniczo Hutniczej, co stanowi dodatkowy atut dla osób planujących najem.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru oraz prezentacji “na żywo”.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dostępna jest także w systemie MLS.

Katarzyna Pióro
Brand&Sell
500 205 764

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT