Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 499 000 PLN CENA M2: 10 081 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

To zaprojektowane przez architekta, przemyślane w każdym detalu, mieszkanie na popularnym Zabłociu to świetna propozycja zarówno dla siebie, jak i do wynajmu. 

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dwuletniego bloku przy ul. Ślusarskiej 5. Na powierzchni 49,5m2 znajduje się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, przedpokój oraz łazienka. Komfortowe drewniane podłogi, wysokiej jakości armatura i ceramika, czy beton architektoniczny na ścianie nadają wnętrzu nowoczesnego klimatu. Wykończenie mieszkania, dobór mebli, punktów świetlnych oraz jego układ funkcjonalny z dużą ilością miejsc do przechowywania wykonane zostały według projektu biura architektonicznego. Apartament posiada balkon od strony ulicy Ślusarskiej dostępny zarówno z salonu, jak i sypialni.

Zabłocie to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa – tętniąca życiem z licznymi restauracjami (ORZO, Piec na Zabłociu, Raw Nest, Manoa), winiarniami (Lipowa 4F, Farutex Food&Wine) czy piekarniami (Pochlebstwo, Consonni) i znaną cukiernią La Baquette. Znajdują się tu również prężnie działający BAL oferujący m.in. pokazy filmów i wydarzenia kulturalne, muzeum MOCAK, liczne punkty usługowe, czy kluby fitness.

To doskonała lokalizacja także ze względu na bliskość Starego Podgórza (15 min spacerem do Kładki Ojca Bernatki) i Kazimierza (20 minut piechotą, 7 minut na rowerze) oraz Wisły. Otwarty w ubiegłym roku Park Stacja Wisła jest miłym miejscem spędzania czasu dla mieszkańców dzielnicy. Mieszkanie znajduje się ok. 400 metrów od przystanku tramwajowego.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru i na prezentację “na żywo”.

Agentów nieruchomości zapraszam do współpracy.

Katarzyna Pióro

Brand&Sell

500 205 764

katarzyna.pioro@brandandsell.pl

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT