Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 550 000 PLN CENA M2: 7 051 PLN

Prezentujemy duże, jasne mieszkanie w Krakowie przy ul. Torfowej (Ruczaj).
Jest to doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi, osób szukających mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej duża ilością zieleni lub na wynajem.

Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 78m2, dodatkowo przynależy do niego strych o powierzchni 6,4m2, który można zaadaptować na potrzeby mieszkania (mieszkanie jest na drugim, ostatnim piętrze w bloku) oraz piwnica o powierzchni 6m2. Strych i piwnica są wliczone w cenę mieszkania. Mieszkanie wolne jest od jakichkolwiek obciążeń.

Rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny: oddzielna, przestronna kuchnia (8,1m2) od strony wschodniej, mniejszy pokój od strony wschodniej (11.1m2), od strony południowej duży pokój (20,9m2) z balkonem oraz od strony zachodniej największy pokój z garderobą (21,2m2) i balkonem, przestronny przedpokój (10,2m2), łazienka z wanną (4,4m2) i WC (1,4m2).
Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia, na podłodze jesionowy parkiet, okna drewniane. Ekspozycja na strony wsch.-pd.-zach. powoduje, że w mieszkaniu cały czas jest jasno i słonecznie.

Mieszkanie znajduje się w niskim 2-piętrowym bloku z 1999 r. Jego stan jest bardzo dobry. Blok posiada własną kotłownię. Okolica bardzo spokojna. Dużo zieleni, wejście do klatki otoczone drzewami.

W odległości 350m od mieszkania znajduje się przystanek autobusowy, który obsługuje 5 miejskich linii, w tym 1 nocną. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta oraz punktami wylotowymi (A4, Zakopianka, Lotnisko).
W okolicy funkcjonują sklepy i punkty usługowe, na osiedlu jest przedszkole 400m od mieszkania funkcjonuje Centrum Sportu i Rekreacji Cascada.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Patrycja Bembenek
694 247 896
patrycja.bembenek@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT