Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 3 650 000 PLN CENA M2: 14 898 PLN

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER – KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ul. Wiosennej w Krakowie (Wola Justowską). Urządzony dla siebie przez właścicieli z dbałością o najmniejszy szczegół z wysokiej klasy materiałów. Dom położony jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu „Wiosenna Enklawa” oddanym do użytkowania w 2019 roku. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 245 m2, a powierzchnia działki 335m2. Dom sprzedawany jest z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Nieruchomość nie była dotychczas zamieszkana.

Na parterze domu znajduje się salon połączony z kuchnią o powierzchni 50 m2, przedpokój z garderobą, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz dwustanowiskowy garaż. Z salonu rozciąga się widok na ścianę zieleni, którą możemy podziwiać także z dużego, czterdziestometrowego tarasu. Ogród zlokalizowany od strony południowo-zachodniej ogrodzony jest gabionami z kamieni naturalnych, został wyposażony także w instalacje świetlne i system nawadniania terenu.

Na górę prowadzą piękne drewniane schody połączone ze stalową konstrukcją. Wrażenie robi tutaj żywy, zielony obraz i efektowne lampy.

Na pierwszym piętrze znajduje się master bedroom z garderobą i osobną łazienką oraz dużym tarasem, na którym znajduje się jacuzzi. Od strony północnowschodniej mieści się gabinet oraz druga sypialnia również z balkonem. Łazienka z wanną i prysznicem dostępna z przedpokoju zachwyca swoim designem.

Na najwyższej kondygnacji znajdują się dwie duże sypialnie z balkonami francuskimi, praktyczna pralnia oraz łazienka z miejscem na saunę. W domu nIe brakuje także nowoczesnych udogodnień, takich jak: klimatyzacja, centralny odkurzacz, alarm, monitoring, elektryczne żaluzje, instalacja uzdatniania wody, czy system inteligentnego domu.

Dom wykończono z użyciem najwyższej jakości materiałów – drewniane podłogi, włoskie płytki ceramiczne i armatura, granitowe blaty, czy beton architektoniczny. Dopełnieniem całości są meble i oświetlenie, a także sprzęt firmy SMEG i Miele.

Nieruchomość znajduje się na końcu ulicy Wiosennej, w spokojnym i cichym miejscu. W pobliżu znajduje się Las Wolski i piękna ulica Kasztanowa, idealna na spacery i wycieczki rowerowe. Wola Justowską jest najbardziej prestiżową dzielnicą Krakowa, w której dominuje zabudowa jednorodzinna.

Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru, filmu oraz prezentacji “na żywo”.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dostępna jest także w systemie MLS.

Katarzyna Pióro
Brand&Sell
500 205 764

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT