Mieszkanie / Warszawa

na sprzedaż
CENA: 1 199 000 PLN CENA M2: 10 248 PLN

 

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

Z przyjemnością prezentujemy apartament na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Woronicza Park na Mokotowie przy ulicy Woronicza 78. Mieszkanie mieści się na siódmym piętrze w dwunastopiętrowym budynku z 2006 roku.

Na powierzchni 116,9 m2 znajduje się salon 27,7 m2, sypialnia master 21,4 m2 z garderobą, druga sypialnia 23,3 m2 (z możliwością podzielenia na dwa pokoje 13,8 m2 i 9,5 m2) z garderobą, kuchnia z jadalnią 19,8 m2, dwie łazienki 5,2 m2 z wanną  i 5,0 m2 z prysznicem, przedpokój 11,9 m2, oraz pralnia 5,2 m2.

Z salonu jest wyjście na loggię o powierzchni 9,3 m2.

W sypialniach, salonie, kuchni i łazience znajduje się podłoga z deski merbau. W przedpokoju, łazience i pralni płytki ceramiczne.

Apartament jest odmalowany i nadaje się do wprowadzenia bez konieczności dodatkowych inwestycji.

Ekspozycja na trzy strony świata: południe, wschód, północ.

Wysokość pomieszczeń to 270 cm.

Budynek zbudowany z betonu zbrojonego i cegły położony jest w cichej, spokojnej okolicy. Stan klatki schodowej, na której znajdują się tylko 3 mieszkania na piętrze jest bardzo dobry.

Zarówno na poziomie parteru jak i garażu nie ma schodów, więc budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Osiedle jest ogrodzone oraz objęte całodobową ochroną, a wstęp na nią posiadają tylko mieszkańcy i osoby przez nich zaproszone.

Około 40% powierzchni osiedla pokrywają obszary zielone stanowiące doskonałe miejsce rekreacji i odpoczynku. Znajdują się tu również boisko i plac zabaw dla dzieci.

W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 35.000 zł. Zakup mieszkania jest możliwy tylko wraz z miejscem garażowym.

Całość wynagrodzenia Agencji pokrywa Sprzedający.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru, filmu i prezentacji na żywo.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości skontaktuj się ze mną lub pobierz ofertę z systemu MLS.

Krzysztof Jaworski 601 253 797

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT