Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 1 750 000 PLN CENA M2: 7 292 PLN
Powierzchnia 240
Działka 31 arów
Pokoje 6

Wybierz się na wirtualny spacer – KLIK!

Dom ten to miejsce dla poszukujących ciszy i odpoczynku w niedalekiej odległości od centrum miasta. Zlokalizowany w Swoszowicach, dzielnicy słynącej z uzdrowiskowego charakteru. Miejsce doskonale skomunikowane, z bliskim dostępem do obwodnicy miasta i licznymi połączeniami komunikacji podmiejskiej.

Dom wybudowany w 2007 roku według indywidualnego projektu, bogaty w nowoczesne rozwiązania i materiały najwyższej klasy. Piękne i funkcjonalne wnętrza w otwartym układzie salonu, kuchni i jadalni, z widokiem na zadbany ogród o powierzchni 31 arów. Dom położony jako ostatni w ciągu zabudowań, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rzeki Wilga.

Na powierzchni 240 m2 znajdują się:

– na poziomie O: salon, kuchnia, jadalnia, główna sypialnia z oddzielną łazienką, gabinet, hol z garderobą, toaleta oraz pomieszczenie godpodarcze z przejściem do jednostanowiskowego garażu,

– na poziomie +1: 4 sypialnie (obecnie wykorzystywane jako sypialnia, siłownia, pokój wypoczynkowy i gabinet), garderoba, łazienka, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze/pralnia.

Swoszowice to pełna infrastruktura – obwodowe przedszkole i szkoła podstawowa (5 minut), publiczne i prywatne żłobki, przedszkola i szkoły: Przedszkole Montessori House (15 minut), Wolna Szkoła Waldorfska (10 minut) czy The International School of Krakow w Lusinie (8 minut) oraz liczne sklepy i usługi w poblisku Centrum Swoszowice.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 3D oraz prezentacji na żywo.

Agnieszka Kotynia-Jakóbczyk
502 66 29 24
agnieszka.kotynia@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

Loading...