Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 1 149 000 PLN CENA M2: 4 748 PLN

Wybierz się z nami na wirtualny spacer – KLIK!

Jeśli chcesz uciec od zgiełku miasta i krakowskiego smogu, ale jednocześnie mieć możliwość szybkiego dojazdu do centrum ten dom to propozycja dla Ciebie. Nieruchomość w Konarach to połączenie nowoczesności wykonania budynku i wnętrza z prawdziwie wiejskim klimatem otoczenia. Dom położony jest na 28-arowej, otoczonej lasem i usytuowanej na wzgórzu działce, dzięki czemu nic nie zakłóca i w przyszłości nie zakłóci pięknego widoku na otwartą przestrzeń. Dom położony jest 150 metrów ponad płytą Rynku Głównego w Krakowie, co powoduje, że nie dociera tu smog.

Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią, oranżerią oraz półotwartą kuchnią, gabinet, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na całej powierzchni parteru rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe, a w salonie znajduje się kominek. Dzięki dużym przeszkleniom od strony południowej i zachodniej salon jest bardzo dobrze doświetlony. Na podłogach znajdują się dębowe, trójwarstwowe deski przystosowane do ogrzewania podłogowego. Piękna kuchnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt AGD i elegancką ceramikę (Smeg, Villeroy&Boch), posiada także komin umożliwiający podłączenie pieca opalanego drewnem.

Na piętrze znajdują się trzy pokoje dziecięce, łazienka oraz główna sypialnia z oddzielną łazienką oraz garderobą. Na poziomie -1 usytuowana jest kotłowania, magazyn oraz część przeznaczona na saunę z toaletą i prysznicem. Dom posiada takie udogodnienia, jak odkurzacz centralny, system cyrkulacji ciepłej wody oraz zmiękczacz wody użytkowej.

Dom powstawał w latach 2014-2016, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 242 m2 (wraz z użytkową piwnicą). Na terenie posesji znajduje się również niewykończony budynek gospodarczy z funkcją garażową o powierzchni zabudowany 10×15. Dom wymaga kilku prac wykończeniowych – wykonania tarasu, podmurówki, skończenia łazienki na dolnym poziomie oraz wykończenia budynku gospodarczego przeznaczonego na garaż.

Konary to niewielka miejscowość położona w Gminie Mogilany. Znana jest m.in. z bardzo dobrej publicznej szkoły podstawowej, która znajduje się w odległości 400 m (znajduje się tam także przedszkole). Dom znajduje się w odległości 3,8 km od wjazdu na Zakopiankę, 6,6 km od granic miasta, 19 km od centrum Krakowa. Do Krakowa można dojechać także od strony Świątnik Górnych i Swoszowic. Konary posiadają także dostęp do krakowskiej komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe znajdują się w odległości od 0,8 – 1,6 km).

Zapraszam na prezentację!
Katarzyna Pióro
500 205 764
katarzyna.pioro@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

Loading...