Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 599 000 PLN CENA M2: 5 705 PLN

Zobacz wirtualny spacer: KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do zamieszkania dom w miejscowości Kocmyrzów gmina Kocmyrzów-Luborzyca w otoczeniu drzew w miłej i cichej okolicy niedaleko od Krakowa,

Dom o powierzchni całkowitej 126m2, użytkowej 105 m2 wybudowany został w 2016 roku w bardzo dobrym standardzie.

Na poziomie parteru znajduje się salon z kominkiem połączony z otwartą kuchnią i jadalnią oraz toaleta. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i duża, komfortowa łazienka z wanną i prysznicem. Pralnia stanowi osobne pomieszczenie dostępne z łazienki.

Dom ogrzewany jest piecem gazowym dwufunkcyjnym, a na poziome parteru oraz w łazience na górze znajduje się ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo dom ogrzewany jest ciepłem z kominka z rozprowadzeniem do wszystkich pomieszczeń.

Dom położony jest na 9-arowej działce w otoczeniu innych prywatnych domów jednorodzinnych.

Dom znajduje się w bliskim sąsiedztwie punktów usługowych: apteka, centrum handlowe, ośrodek zdrowia. W pobliżu znajduje się także szkoła i przedszkole. Nieruchomość położna jest 6 km od granic Krakowa i ok. 16 km od ścisłego centrum miasta. Położenie domu umożliwia także korzystanie z komunikacji miejskiej oraz prywatnych przewoźników.

Jeśli szukasz spokojnego miejsca dla siebie i swojej rodziny koniecznie umów się na prezentację.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.&1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszam na prezentację.

Anna Grochal
504-294-491
anna.grochal@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT