Dom / Kraków

na sprzedaż
CENA: 819 000 PLN CENA M2: 4 311 PLN

Zobacz wirtualny spacer – KLIK!

Mamy przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny w podkrakowskim Zabierzowie o powierzchni użytkowej 190 m2. Dom jest pięknie położony na dużej, 21-arowej działce pod lasem. Na parterze znajduje się przestronny salon z wejściem do ogrodu połączony z częścią jadalnianą oraz półotwartą kuchnią, sypialnia z łazienką, toaleta oraz pomieszczenia gospodarcze. Taras usytuowany jest od strony południowej z widokiem na las.

Piętro budynku składa się z przedpokoju pełniącego funkcję biblioteki, trzech sypialni, pokoju zabaw oraz dużej łazienki z wanną. Na piętrze znajdują się również dwie spore garderoby.

Budynek powstał w 1996 roku, a w 2014 przeszedł gruntowny remont. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy oraz wiata do składowania drewna.

Dom posiada dwustanowiskowy (parkowanie samochodów „jeden za drugim”), wyposażony w kanał, garaż połączony z domem. Na zewnątrz znajdują się dodatkowe miejsca parkingowe.

Zabierzów to dynamicznie rozwijająca się podkrakowska miejscowość oferująca pełną infrastrukturę na miejscu – sklepy, ośrodki zdrowia, punkty usługowe, urzędy. Jednocześnie dobry dojazd i bliskość Krakowa (ok. 5 km do granic miasta) sprawia, że jest to miejsce chętnie wybierane przez osoby szukające spokojnego miejsca zamieszkania.

Zapraszamy na wirtualny spacer i prezentację na żywo.

Katarzyna Pióro
500 205 764
katarzyna.pioro@brandandsell.pl

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT