Mieszkanie / Kraków

na sprzedaż
CENA: 319 000 PLN CENA M2: 7 089 PLN

Dąbie to wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie przyrodę i jednocześnie bliskość miasta. Z tego jasnego i przytulnego mieszkania dojedziesz w 13 minut tramwajem pod Pocztę Główną (dane aplikacji „Jak dojadę”), w 4 minuty dotrzesz spacerem na zielone Bulwary Wiślane, a do Parku Lotników dojedziesz rowerem w niecałe 6 minut (dane google maps). W pobliżu znajdziesz szkołę i przedszkole. Bez problemu zrobisz zakupy w pobliskiej Kraków Plazie, w lokalnych sklepikach, a nawet w Biedronce. Obiad na Kazimierzu, albo kawa na Podgórzu to niespełna 10 minut jazdy na rowerze. Studenci bez problemu dotrą na Uniwersytet Ekonomiczny, czy Krakowską Akademię im. Frycza Modrzewskiego.  

Na 45 metrach kwadratowych znajduje się salon, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Ustawny salon posiada balkon od strony południowej z widokiem na drzewa. Duża, oddzielna kuchnia zapewnia komfort, a wymiary sypialni pozwolą na swobodną aranżację przestrzeni.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku z lat 60-tych, otoczonego bujną zielenią. 

Mieszkanie na Widoku to także świetna lokata kapitału i źródło dochodu. Oddzielna kuchnia i dwa pokoje w takiej lokalizacji to pewny wynajem.

Pod budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. 

Zapraszam na prezentację.

Katarzyna Pióro
Brand&Sell
katarzyna.pioro@brandandsell.pl
500 205 764

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT