Dom / Inne lokalizacje

na sprzedaż
CENA: 2 300 000 PLN CENA M2: 5 750 PLN

Nowoczesny dom położony na pięknej, widokowej działce w miejscowości Popardowa obok Nowego Sącza. Dom powstał w 2010 roku i został zaprojektowany przez właścicieli-architektów na potrzeby swojej pięcioosobowej rodziny. Może być domem na stałe, rezydencją na przedłużone weekendy, a także może być wynajmowany krótkoterminowo – posiada historię na portalu Airbnb oraz profil na Instagramie “Z dala od”. Działka położona jest na wzniesieniu, a jej powierzchnia wynosi ok. 5000 m2.

 

Sercem domu jest przestronny, wysoki salon z częścią jadalnianą i kominkiem oraz półotwartą kuchnią. Master bedroom połączony jest z częścią kąpielową z wanną oraz z prysznicem, a dopełnienie sypialni stanowi duża garderoba. Na poziomie parteru znajdują się jeszcze dwie sypialnie, z których jedna może w łatwy sposób zostać podzielona na dwa odrębne pokoje, a także dwie łazienki i toaleta oraz duża siłownia. Na górze znajduje się przestrzeń o powierzchni ok. 80 m2 obecnie pełniąca funkcję pokoju bilardowego i miejsca do ćwiczeń. Powierzchnia ta może zostać podzielona na odrębne pomieszczenia. Łączna powierzchnia domu wynosi 400 m2. Teren nieruchomości jest ogrodzony, a garaż z częścią warsztatową pomieści dwa samochody. Dom w 2019 roku przeszedł remont, który objął m.in. wymianę kuchni, renowację podłóg, przebudowę masterbedroom wraz z częścią kąpielową.

Ciekawa, nowoczesna architektura, otwarta przestrzeń, duże przeszklenia oraz pięknie położona działka sprawiają, że jest to nieruchomość wyjątkowa.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, wirtualnego spaceru (link) oraz prezentacji „na żywo”.

Jeśli jesteś agentem nieruchomości i szukasz nieruchomości dla swojego klienta materiały możesz pobrać z systemu MLS lub skontaktować się z nami.

Katarzyna Pióro
500 205 764

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Zobacz galerię zdjęć

yu tube linkedin facebook KONTAKT