07-02-2019

Paweł Mrówka w Radzie Doradczej Klientów OTODOM

Ubiegły rok obfitował w ważne dla nas wydarzenia, nietypowe kampanie i wymagające transakcje. Nie zawsze mieliśmy możliwość podzielenia się na bieżąco, więc pozwólcie, że nadrobimy zaległości. 🙏

B&S nie jest wielką korporacją i nigdy nią nie będzie. Założyliśmy sobie, że będziemy firmą, która po prostu porządnie sprzedaje nieruchomości. Od ponad dwóch lat nasze połączenie marketingu, relacji i … empatii sprawdza się naprawdę dobrze. Nie ukrywam też, że jesteśmy ambitni i lubimy zarażać naszym podejściem do marketingu i sprzedaży wyniesionym z pracy w innych branżach. Wiemy też, jak ważne jest, aby być na bieżąco i jak najbliższej tego, co w nieruchomościach istotne.

Z tego i jeszcze wielu innych powodów wybór Paweł Mrówka do Rady Doradczej Klientów Otodom – największego branżowego portalu ogłoszeniowego jest dla nas tak ważny. Rada to rozbudowany, merytoryczny i ambitny projekt, a osoby, które ją tworzą nie są przypadkowe. Wszyscy związani z rynkiem, ale patrzący z różnych perspektyw i zdecydowanie mający czym się podzielić.

Więcej informacji o Radzie znajdziecie tutaj: https://radadoradcza.otodom.pl/

Szybka i zyskowna sprzedaż.

yu tube linkedin facebook KONTAKT